• Woudsend JO17-1 2018-2019

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boer, Remon deTeamspeler
    Dijk, Dylan vanTeamspeler
    Jong, Colin deTeamspeler
    Metselaar, DouweTeamspeler
    Veenstra, SennaTeamspeler
    Visser, SvenTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Reekers, ArjanTechnische stafTrainer
    Spoelstra, OttoOverige stafTeammanager
    Spoelstra, OttoTechnische stafTrainer/coach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 11:45Woudsend JO17-1 - ST IJVC/Blauwhuis JO17-2Sportpark de Spil
    16 mrt. 10:30Woudsend JO17-1 - SC Bolsward JO17-4Sportpark de Spil
    23 mrt. 14:30FVC JO17-3 - Woudsend JO17-1Sportpark Wiarda
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.Woudsend JO17-1 - ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-22 - 2
    16 feb.ONS Sneek JO17-2 - Woudsend JO17-12 - 3
  • Poulestanden Woudsend JO17-1 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Walde JO17-1119206195229
    2Oeverzwaluwen JO17-197115885022
    3Waterpoort Boys JO17-11071238102822
    4CVVO JO17-21163249183121
    5ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-11060426121418
    6QVC JO17-1105232925417
    7Balk JO17-2115062428-415
    8SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2114072234-1212
    9ST IJVC/Blauwhuis JO17-2113172152-3110
    10Woudsend JO17-1102353249-179
    11Makkum JO17-1111371936-176
    12Scharnegoutum'70 JO17-2G1100118106-980

    Poulestanden Woudsend JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Walde JO17-13300152139
    2Waterpoort Boys JO17-13201142126
    3EBC JO17-1G3012512-71
    4Woudsend JO17-13012220-181

    Poulestanden Woudsend JO17-1 (0237 Onder 17 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woudsend JO17-121105414
    2ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-221103214
    3ONS Sneek JO17-221015503
    4SC Bolsward JO17-400000000
    5ST IJVC/Blauwhuis JO17-2100123-10
    6FVC JO17-3100101-10
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Trainer
    Maandag 19.30 - 20.30 uur Otto Spoelstra
    Donderdag 18.45 - 20.00 uur Arjan Reekers
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.