• Woudsend 2 2021-2022

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouwma, IngeleTeamspeler
    Gerbrandy, JelmerTeamspeler
    Hiemstra, RichardTeamspeler
    Hiemstra, StefanTeamspeler
    Hoekstra, Jan HarmenTeamspeler
    Jong, Colin deTeamspeler
    Kingma, JorikTeamspeler
    Meulen, Jeroen van derTeamspeler
    Mulder, LeoTeamspeler
    Postma, BennieTeamspeler
    Postma, JorikTeamspeler
    Sybesma, ArjenTeamspeler
    Sybesma, SvenTeamspeler
    Talsma, WarnerTeamspeler
    Vegt, Julian v.d.Teamspeler
    Visser, LeoTeamspeler
    Visser, SvenTeamspeler
    Vries, Jan Derk deTeamspeler
    Vries, Jurre deTeamspeler
    Wouda, BoyTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Netten, Hendrik vanTechnische stafHoofdcoach
    Wal, A.J. vdTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Trainer
    Dinsdag 19.00 - 20.00 uur Hendrik van Netten
    Donderdag 19.00 - 20.00 uur Arend van der Wal
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 14:30SVM 5 - Woudsend 2Sportpark De Punt
    2 okt. 12:30Woudsend 2 - Heerenveense Boys 5Sportpark de Spil
    9 okt. 14:30Creil-Bant 4 - Woudsend 2Sportpark Creil
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 sep.Oldeholtpade 2 - Woudsend 24 - 3
    18 sep.Woudsend 2 - Delfstrahuizen 35 - 1
  • Poulestanden Woudsend 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Creil-Bant 411006063
    2Tonego 311002023
    3Oldeholtpade 211004313
    4EBC 211001013
    5Oudehaske 411001013
    6SVM 521015143
    7Woudsend 221018533
    8Sleat 321016423
    9Heerenveense Boys 521015323
    10CVVO 5100125-30
    11Delfstrahuizen 32002110-90
    12SC Joure 92002212-100

    Poulestanden Woudsend 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Walde 210102201
    2Woudsend 210102201
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SVM 5

    VS

    Woudsend 2

    25 september 202114:30 uur
    Sportpark De Punt veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Woudsend 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd