• Woudsend Futsal 1 2019-2020

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bouma, HansTeamspeler
    Hoekstra, Jan HarmenTeamspeler
    Jong, Simon deTeamspeler
    Vries, Marc deTeamspeler
    Wobben, Bart JanTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jong, Simon deOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 sep. 20:00FFS 1 - Woudsend 1Doniahal (ST NICOLAASGA)
    25 sep. 22:00Black Boys 4 - Woudsend 1Sneker Sporthal (SNEEK)
    9 okt. 21:00Black Boys 5 - Woudsend 1Sneker Sporthal (SNEEK)
    15 okt. 21:00Woudsend 1 - FFS 1Trime, De (BALK)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 sep.Woudsend 1 - Heeg 23 - 1
    4 sep.SC Emmeloord JO13-1 - Woudsend/De Wâlde JO13-1
    4 sep.Haskerland 5 - Woudsend 19 - 6
    10 sep.Woudsend 1 - Futsal Heerenveen 43 - 5
    10 sep.Woudsend 1 - Oeverzwaluwen 1/22 - 1
  • Poulestanden Woudsend 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Black Boys 41100111103
    2Futsal Heerenveen 411005323
    3Black Boys 511004223
    4Haskerland 52101111013
    5Balk ZV200000000
    6Balk ZV300000000
    7Black Boys 300000000
    8FFS 100000000
    9Futsal Heerenveen 300000000
    10NTW 200000000
    11Haskerland 41001111-100
    12Woudsend 12002914-50
  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    FFS 1

    VS

    Woudsend 1

    18 september 201920:00 uur
    Doniahal (ST NICOLAASGA) Doniahal veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Woudsend 1

    1214 Mannen Zaal recreatie

    4,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd