• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    20 apr. 15:00Hielpen 1 - Woudsend 1Sportpark De meenskarveld 1
    20 apr. 14:10Leeuwarder Zwaluwen 7 - Woudsend 2Sportpark NylanLWZ veld 2
    20 apr. 10:30ST Woudsend/De Wâlde JO17-1 - Alcides JO17-1Sportpark de Spilveld 1
    20 apr. 10:35ST Woudsend/De Wâlde JO15-1 - Makkum JO15-1Sportpark Waldstreffenveld 1
    20 apr. 10:30Woudsend JO13-1 - Oudehaske JO13-1Sportpark de Spilveld 2
    20 apr. 09:00Woudsend JO12-1JM - vv Nijland JO12-1Sportpark de Spilveld 1 B
    4 mei. 10:30ST Woudsend/De Wâlde JO15-1 - SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-1Sportpark Waldstreffenveld 1
    10 mei. 19:30CVVO 35+1 - Woudsend 35+1Sportpark De Wilgenveld 1 B
    10 mei. 20:00Woudsend 35+1 - Renado 35+1Sportpark De Wilgenveld 1 B
    10 mei. 20:30VVI 35+1 - Woudsend 35+1Sportpark De Wilgenveld 1 A
    10 mei. 21:00Woudsend 35+1 - Balk 35+1Sportpark De Wilgenveld 1 A - A
    10 mei. 19:30Woudsend 45+1 - De Walde 45+1Sportpark Waldstreffenveld 1 A
    10 mei. 20:00NOK 45+1 - Woudsend 45+1Sportpark Waldstreffenveld 1 B
    10 mei. 20:30Woudsend 45+1 - Balk 45+1Sportpark Waldstreffenveld 1 B
    10 mei. 21:30Sleat 45+1 - Woudsend 45+1Sportpark Waldstreffenveld 1 B
    11 mei. 14:30TOP'63 1 - Woudsend 1Sportpark De Bou veld 1
    11 mei. 14:30SC Bolsward 6 - Woudsend 2Sportpark Het Bolwerkveld D
    11 mei. 10:30ST Woudsend/De Wâlde JO15-1 - Balk JO15-3Sportpark Waldstreffenveld 1
    11 mei. 09:00ST Woudsend JO15-2JM - Wolvega FC JO15-2JMSportpark de Spilveld 1
    11 mei. 10:30Woudsend JO13-1 - SC Bolsward JO13-3Sportpark de Spilveld 1
    11 mei. 10:30Woudsend JO12-1JM - Balk JO12-2Sportpark de Spilveld 2 B
    11 mei. 09:00Woudsend JO10-1 - Walde De JO10-1JMSportpark de Spilveld 2 A2
    11 mei. 09:00Woudsend JO8-1 - vv Nijland JO8-1Sportpark de Spilveld 2 A1
    18 mei. 14:30Woudsend 1 - Blue Boys 1Sportpark de Spilveld 1
    18 mei. 12:30Woudsend 2 - VVI 3Sportpark de Spilveld 1
    18 mei. 11:00SJO Ens/Kraggenburg JO17-1 - ST Woudsend/De Wâlde JO17-1Sportpark De Seidelhorstveld 1
    18 mei. 10:30SC Joure JO15-2 - ST Woudsend/De Wâlde JO15-1Sportpark de Hege Simmerdykveld G
    18 mei. 09:00S.V. Oosterwolde JO15-1JM - ST Woudsend JO15-2JMSportpark OostenburgVeld C
    18 mei. 08:45Zeerobben JO13-2 - Woudsend JO13-1Sportpark Oostersportparkveld A
    18 mei. 09:45LSC 1890 JO10-3 - Woudsend JO10-1Sportpark LeeuwarderwegVeld 2 A2
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    19 apr. 21:30CVVO 35+1 - Woudsend 35+10 - 1
    19 apr. 21:00Woudsend 35+1 - VVI 35+10 - 1
    19 apr. 20:30Renado 35+1 - Woudsend 35+14 - 1
    19 apr. 19:30Woudsend 35+1 - Balk 35+10 - 1
    13 apr. 15:00Woudsend 1 - Arum 13 - 1
    13 apr. 12:30Irnsum JO15-1 - ST Woudsend/De Wâlde JO15-16 - 2
    13 apr. 09:00SJO VIDOSA JO15-1 - ST Woudsend JO15-2JM5 - 2
    13 apr. 09:00SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-3 - Woudsend JO13-11 - 1
    13 apr. 09:00Woudsend JO12-1JM - De Walde JO12-1JM6 - 5