• Teamindelingen 2024-2025 bekend!

    8 jul 2024
  • Het afgelopen seizoen is nog maar net officieel voorbij (30 juni) en de teams moeten alweer ingeschreven zijn bij de KNVB voor het nieuwe seizoen. De voorlopige teamindelingen zijn dan ook bekend en kunnen worden gepubliceerd. Hieronder vind je de teamindelingen van zowel de senioren als de jeugd. Vooral bij de jeugd is het altijd puzzelen, maar de jeugdcommissie is er weer uitgekomen. Top werk!

     

    1e elftal  
    Hoofdtrainer: Erik Beuckens
    Assistent trainer: Sven Aukes
    Leider: Kor de Jong
    Grensrechter: Dylan van Dijk
       
    Spelers: Justin van der Goot
      Youri Aukes
      Albert Jan van de Belt
      Remon de Boer
      Menno van der Woude
      Lars van der Kooij
      Patrick Lacroix
      Tjeerd van der Woude
      Arjan Reekers
      Wibout Reekers
      Jeen Reekers
      Eduard de Jong
      Reno Nagelhout
      Eise Spoelstra
      Tieme Spoelstra
      Joeri Sijbesma
      Wytse de Vries
      Julian van der Vegt
      Niek Hoogeterp
      Okke van der Burg
      Melle van Doorn
      Davy Hendriks
       
    2e elftal  
    Leider: n.n.b.
    Trainer: Otto Spoelstra
    Grensrechter: zelf
       
    Spelers: Teake Attema
      Nico Posthuma
      Antonie van 't Blik
      Ronald Rijpkema
      Youri van Dijk
      Marco Huberts
      Jorik Kingma
      Jeroen van der Meulen
      Leo Mulder
      Jorik Postma
      Arjen Sijbesma
      Sven Sijbesma
      Warner Talsma
      Chris de Jong
      Lucca de Jong
      Jurre de Vries
      Jurjen Sikkes
      Erwan Woudstra
      Redmer Zondervan
      Jouke van Netten
      Sven Nagelhout
      Yvar Yntema
      Jelmer Gerbrandij
       
    35+  
    Leider: Ferdi de Jong
       
    Spelers: Roelof de Boer
      Jilke Folmer
      Niels Hijlkema
      Arent Kuipers
      Rudolf Plantinga
      Nico Posthuma
      Chris Rijpma
      Evert Roorda
      Sijberen Stoker
      Stefan Tjalsma
      Fedde Visser
      Leo Visser
      Wigle Visser
      Marc de Vries
       
    45+  
    Leider: Henk Spoelstra
       
    Spelers: Albert Aukes
      Lars van den Berg
      Tjalling van der Goot
      Kor de Jong
      Jelle van Netten
      Rudi Reekers
      Johannes Ringnalda
      Henk Spoelstra
      Edwin Reekers
      Eeltje van der Woude
      Jan Harmen Hoekstra
      Anco Visser
      Alexander de Jong
      Simon de Jong
      Jentsje Michiel de Vries
    JO17-1 samen met De Wâlde
    Leiders: Yvar Yntema en Jeen Reekers + De Wâlde
    Trainers: Yvar Yntema en Jeen Reekers + De Wâlde
       
    Spelers: Kees van Dijk
      Sacha Pavlenko
      Lennard Wagenaar
      Siets Prins
      Jilles Spoelstra
      Sven Bleeker
      Senne Bouma
      Almar Westra
      Delmar Westra
      Conner Vink
      Quinn de Jong
      Daniel Rijpkema
      Sjoerd Wiemer Walda
      Kyan Nagelhout
      Ids Bleeker
      Vincent Wagenaar
       
    JO15-1  
    Leiders: Eeltje van der Woude en Jan Harmen Hoekstra
    Trainer: Eeltje van der Woude 
       
    Spelers: Lars Hartman
      Sanne de Vries
      Anna van der Wal
      Douwe Pieter Jansma
      Friso van Doorn
      Walt Reekers
      Detmer Engbrenghof
      Douwe Jan de Vries
      Kieran Kruis
      Jelmer van der Woude
      Vera Folmer
      Amke Couperus
      Jelmer de Vries
       
    JO14-1  
    Leiders: Niels Hijlkema en Wybe van der Goot
    Trainers: Rudolf Plantinga en Rutger Tjalsma en ??
       
    Spelers: Ryan Kampen
      Niels van der Goot
      Klaas Bokma
      Thijs Rensink
      Sil van der Meulen
      Sean Beagrie
      Thijs Hijlkema
      Hidde Rinkema
      Dennis de Vries
      Wytse Deden
      Jimte Visser
      Lex Busscher
      Sietse Jan Kramer
       
    JO12-1  
    Leider: Simon de Jong
    Trainer: Eeltje van der Woude
       
    Spelers: Douwe Eikmans
      Xam Vinke
      Harm Piersma 
      Jesper Becker
      Stef de Jong
      Age de Boer
      Pieter-Jan Hofstra 
      Sander de Vries
      Daan Haringa 
      Karst Tjalsma
      Nyk Tjalsma
       
    JO10-1  
    Leiders: Martin de Jong en Chris Rijpma
    Trainer: Martin de Jong   
       
    Spelers: Lars Hiemstra
      Stan de Jong
      Melle Posthuma 
      Jilles Oerlemans
      Sven Nagelhout
      Arne Rijpma
      Pippin Veenstra
       
    JO9-1  
    Leiders: Anco Visser en Arent Kuipers
    Trainer: Jentsje de Vries
       
    Spelers: Jule Tadema
      Fenna de Vries
      Arjen de Vries
      Bryan Siemonsma
      Jesse Visser
      Teake Harmen Bokma
      Feie Kuipers
      Alex Vinke
      Maxx Vinke
       
    JO8-1  
    Leiders: Anne Hofstra en Jentsje de Vries
    Trainer: Jentsje de Vries
       
    Spelers: Siebe Hofstra
      Willem Posthuma
      Renske Kleine
      Menno de Vries
      Noud Hiemstra
      Pieter Sieperda
      Wietse Sieperda
      Irwan Kuipers
       
    JO7-1  eigen competitie
    Leider: Klaas de Jong
    Trainers: Klaas de Jong en Stefan Tjalsma
       
    Spelers: Jurre de Jong
      Wytze Eikmans
      Lars de Jong
      Rienk Tjalsma
      Kees Haringa
      Niels Nagelhout
      Hielke Hofstra
      Ewan Rijpma
      Mirre Tadema