• Teamindelingen 2020-2021

    28 jun 2020
  • Onderstaand publiceren wij de teamindelingen voor het aankomende seizoen 2020-2021. Later deze zomer volgen de nieuwe trainingstijden en competitie-indelingen. We starten het nieuwe seizoen met vier seniorenteams, zeven jeugdteams en één zaalvoetbalteam. Wederom zal er voor twee teams een samenwerkingsverband zijn met De Wâlde. Dit seizoen gaat dat om de JO15-1 en JO13-1.

    Woudsend 1 (voorlopige selectie)

    1. Redmer Zondervan
    2. Arjan Reekers
    3. Douwe de Vries
    4. Boy Wouda
    5. Jelmer Gerbrandy
    6. Joeri Sybesma
    7. Sven Sybesma
    8. Klaas de Jong
    9. Patrick Lacroix
    10. Ronald Rijpkema
    11. Wytse de Vries
    12. Marco van der Wal
    13. Rico Nagelhout
    14. Wibout Reekers
    15. Jouke van Netten
    16. Yvar Yntema
    17. Sven Aukes
    18. Raymon van den Akker
    19. Chris Rijpma
    20. Marco Huberts

    Woudsend 2 

    1. Jan Harmen Hoekstra
    2. Leo Visser
    3. Coen Busscher
    4. Stefan Hiemstra
    5. Jan Derk de Vries
    6. Thomas van Riemsdijk
    7. Jeroen van der Meulen
    8. Jurre de Vries
    9. Ingele Bouwma
    10. Warner Talsma
    11. Julian van der Vegt
    12. Jorik Kingma
    13. Richard Hiemstra
    14. Bennie Postma
    15. Jorik Postma
    16. Arjen Sybesma
    17. Douwe Metselaar
    18. Sven Visser
    19. Leo Mulder
    20. Colin de Jong
    21. Hylke Metselaar

    Woudsend 35+

    1. Arent Kuipers
    2. Wigle Visser
    3. Marc de Vries
    4. Evert Roorda
    5. Niels Hijlkema
    6. Jilke Folmer
    7. Ronald Sieperda
    8. Symen Jan de Vries
    9. Rudolf Plantinga
    10. Simon de Jong
    11. Fedde Visser
    12. Jentsje Michiel de Vries
    13. Alexander de Jong

    Woudsend 45+

    1. Albert Aukes
    2. Jan Hendrik Bouwma
    3. Rene van Riemsdijk
    4. Huite Hiemstra
    5. Rudi Reekers
    6. René Nagelhout
    7. Anne Feenstra
    8. Albert de Ruiter
    9. Tjalling van der Goot
    10. Johannes Ringnalda
    11. Franc Reekers
    12. Jelle van Netten
    13. Hendrik van Netten
    14. Lars van den Berg
    15. Otto Spoelstra
    16. Henk Spoelstra
    17. Anco Visser

    Woudsend JO17-1

    1. Ties van Drooge
    2. Jeen Reekers
    3. Remon de Boer
    4. Eise Spoelstra
    5. Lars van der Kooy
    6. Youri van Dijk
    7. Robin Overdiep
    8. Jarno de Vries
    9. Chris de Jong
    10. Tieme Spoelstra
    11. Sepp Spoelstra
    12. Sven Overdiep
    13. Timme Blom
    14. Hille van Netten
    15. Tjeerd van der Woude

    Woudsend/De Wâlde JO15-1

    1. Tieme Velthof
    2. Marieke Mulder
    3. Jet van den Berg
    4. Femke de Jong
    5. Niek Hoogeterp
    6. Stan van der Wal
    7. Taeke Smid
    8. Jouke Durk Lanting
    9. Menno van der Woude
    10. Melle van Doorn
    11. Reno Nagelhout
    12. David van der Wal
    13. Eduard de Jong
    14. Jurjen Engbrenghof
    15. Hidde Velthof
    16. Riemer van der Goot
    17. Douwe Beuckens

    Woudsend/De Wâlde JO13-1

    1. Noa van der Meulen
    2. Stefan Dal
    3. Ruben van der Weij
    4. Milko van der Wal
    5. Jildou van der Goot
    6. Lennard Wagenaar
    7. Jilles Spoelstra
    8. Sven Bleeker
    9. Kees van Dijk
    10. Siets Prins
    11. Fenna Kruis
    12. Jorrit van der Goot
    13. Wessel Tuinstra
    14. Almar Westra
    15. Delmar Westra

    Woudsend JO12-1

    1. Laura Dal
    2. Fabian Terpstra
    3. Selma Folmer
    4. Lars Hartman
    5. Quinn de Jong
    6. Daniel Rijpkema
    7. Kyan Nagelhout
    8. Ids Bleeker
    9. Vincent Wagenaar
    10. Douwe Pieter Jansma
    11. Wigle Visser

    Woudsend JO11-1

    1. Sanne de Vries
    2. Anna van der Wal
    3. Friso van Doorn
    4. Walt Reekers
    5. Detmer Engbrenghof
    6. Benjamin Balm
    7. Ryan Kampen
    8. Douwe Jan de Vries
    9. Kieran Kruis
    10. Jelmer van der Woude

    Woudsend JO10-1

    1. Tess de Jong
    2. Vera Folmer
    3. Niels van der Goot
    4. Thijs Rensink
    5. Sil van der Meulen
    6. Sean Beagrie
    7. Jelmer de Vries
    8. Thijs Hijlkema
    9. Hidde Rinkema

    Woudsend JO9-1

    1. Dennis de Vries
    2. Jesse van Delft
    3. Jimte Visser
    4. Jesper Becker
    5. Lex Busscher
    6. Bram Balm
    7. Harm Ruurd Piersma
    8. Sietse Jan Kramer
    9. Stef de Jong

    Woudsend Futsal 1

    1. Ronald Sieperda
    2. Coen Busscher
    3. Jan Harmen Hoekstra
    4. Simon de Jong
    5. Marc de Vries
    6. Sven Nagelhout
    7. Rudolf Plantinga
    8. Albert Aukes
    9. Jentsje Michiel de Vries