• Spaar mee tijdens de Jeugd Sponsor Actie van de Poiesz!

  11 feb 2019
 • Vanaf vandaag, maandag 11 februari, start de 14e Jeugd Sponsor Actie van de Poiesz Supermarkt en wij zijn uitgeloot! Spaar ook mee en lever je munten in voor Voetbalvereniging Woudsend!

  Hoe werkt de actie?
  Doe je je booschappen bij de Poiesz? Dan ontvang je bij elke € 10,- aan boodschappen ‘1 Jeugd Sponsor Munt’. Ook zijn er extra aanbiedingen waarbij munten te verdienen vallen. Hoe meer munten voor onze vereniging, des te meer sponsorgeld wij ontvangen.

  Waar lever ik mijn munten in?
  Je ontvangt munten bij elke Poiesz supermarkt in Friesland maar wil je dat ze naar onze vereniging gaan? Lever ze dan in bij onze koker in de vestiging van Poiesz te Balk of in de speciale bus in onze eigen kantine.

  Tot hoe lang loopt de actie?
  De actie loopt van maandag 11 februari tot zondag 7 april. 

  Volg gedurende de actieperiode hier de tussenstand! 

  Steun v.v. Woudsend tijdens de Poiesz Jeugd Sponsoractie 2019