Volgende wedstrijd


Woudsend 1

  - 
Arum 1
Dinsdag 27 januari, 19.45 uur

Vorige wedstrijd


Woudsend 1
 2-7  
SC Boornbergum'80 1

Zaterdag 17 januari, 14.30 uur

Agenda

Datum    Activiteit Aanvang
27 jan Woudsend 1 - Arum 1 19.45
31 jan Uitdelen presentatiepakken jeugd 10.00
31 jan ZWH zaalvoorrondes jeugd divers
31 jan Woudsend 1 - Beetgum 1 14.30
07 feb Finales ZWH zaal pupillen divers
07 feb IJVC 1 - Woudsend 1 14.30
U bevindt zich hier: HomeNieuwsBeachweekend Woudsend: Geef je op!

Beachweekend Woudsend: Geef je op!

Ook dit jaar wordt er weer een editie van Beachweekend Woudsend gehouden. Van vrijdag 5 juli tot en met zondag 7 juli zal het parkeerterrein bij de Spar in Woudsend weer omgedoopt worden tot een strand met 5 speelvelden en 1 groot podium. Er zullen weer beachvoetvolley en beachvolleybal toernooien gehouden worden voor <16 jaar en >16 jaar. Bij beachvolleybal kan er ook gekozen worden tussen niveau hoog of niveau laag. Daarnaast is er zaterdagavond uiteraard weer een grote beachparty!

Het programma ziet er als volgt uit:

Programma

5 juli 2013 – Vrijdagmiddag vanaf 17:00 uur: Beachvoetvolley en Beachvolleybal voor de jeugd van 12 t/m 15 jaar.Omdat de organisatie ook graag de jeugd van Woudsend en omstreken bij het Beachweekend wil betrekken, zal er een veld voor het voetvolley geprepareerd worden en een veld voor het volleybal. Lijkt het je leuk, geef je dan snel op! Per toernooi is er ruimte voor maximaal 10 teams.

5 juli 2013 – Vrijdagavond vanaf 19:00 uur: Beachvolleybal voor bedrijventeams. Al jaren is er over gesproken maar nu gaat het dan ook echt gebeuren. Alle bedrijven in Woudsend e.o. kunnen zich met een team bestaande uit 3 personen opgeven. Meerdere teams per bedrijf is geen probleem. Welke onderneming gaat er met de eerste titel vandoor? Het belooft een spannend toernooi te worden.

6 juli 2013 - Zaterdagmiddag vanaf 12.00 uur:
Beachvoetvolleybal vanaf 16 jaar. Dit is een variant van volleybal waarbij alles behalve de handen gebruikt mag worden om de bal over het net te krijgen. Let op, de regels zijn ook dit jaar aangescherpt en de teams moeten nu vanaf de poulefase minimaal één keer overspelen. Een team bestaat uit 2 personen, wisselspelers niet toegestaan.

6 juli 2013 - Zaterdagavond vanaf 21.00 uur (terrein open voor feestavond):
Beachparty met de volendamse band 'Volendam Alive' is in korte tijd uitgegroeid tot een van Nederland's populairste bands. De grootste zalen, feesttenten en podiadeed de band inmiddels al aan.
Volendam Alive is een band met een uniek concept. De rode draad tijdens de optredens zijn de vele hits uit eigen dorp van Jan Smit, Nick & Simon, 3J's, BZN, The Cats, Jen Rog, Monique Smit, George Baker Selection en vele andere! Maar het repertoire is breder en leent zich voor elk feest. Het loop tuiteen van top40, Rock, smartlappen, Nederlandstalig, feest, balleds en meezingers. Kortom: Het dak gaat eraf!!!

7 juli 2013 Zondagmiddag vanaf 12.00 uur:
Beachvolleybal vanaf 16 jaar. Ook dit jaar wordt er wederom een Beachvolleybaltoernooi georganiseerd. De regel is hierbij, dat er minimaal 1 dame in het team zit. Het maakt inmiddels vast deel uit van het programma en zodoende is het niveau van de spelers door de jaren dan ook flink toegenomen. Reden om het toernooi in twee niveaus te verdelen; laag en hoog. Ook bij het beachvolleybal op zondag spelen we met teams van 2 personen, zonder wisselspelers.

Wil je meedoen? Inschrijven kan HIER! Inschrijfkosten bedragen 12 euro per team.

Ga voor meer informatie naar www.beachweekendwoudsend.nl

 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Volg ons op Twitter!

vvWoudsend Klaar om in deze wintermaanden de velden weer te betreden? Schaf nu oa je thermokleding aan @ http://t.co/PsyNNxlr2r http://t.co/CidCypTm4f
15h
vvWoudsend Er wordt nu aanstaande dinsdagavond geoefend tegen @vvArum 1. Ditmaal gewoon in Woudsend. Tijdstip volgt later. #wouaru
vvWoudsend @Vvwz1 We oefenen nu as. dinsdag tegen Arum dus dat wordt hem niet. Wie weet een andere keer! #wilwou

5e klasse A - 2014/2015

#         Team Wed  Pt
1 IJVC  12      34
2 Woudsend 12 29  
3 Sleat 12 25    
4 SWZ   12 21
5 HJSC 12 17
6 Espel 12 17
7 Creil 12 16
8 EBC 12 13
9 Oudega 12 12
10 SVBS'77                 12 9
11 Blokzijl 12 8
12 Hielpen 12 6

Bijgewerkt t/m 06-12-2014
www.voetbalnoord.nl

Vind ons leuk op Facebook!

Free business joomla templates